ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Росіяни лишилися без відпочинку на грецьких островах. Греція більше не видає їм візи

Велика Епоха
Греція. (Facebook)

Візовий центр Греції оголосив про зупинення на невизначений термін роботи своїх консульств у Москві, Санкт-Петербурзі та Новоросійську з понеділка 27 червня.

Греція пояснила своє рішення, пославшись на "технічні причини". Асоціація туроператорів Росії (АТОР) повідомила, що візовий центр попередив 24 червня про зупинення приймання заяв на візу від росіян.

Один із туроператорів повідомив АТОР, що причиною призупинення стало оновлення системи візового центру. Невідомо, як довго це триватиме. За даними АТОР, у консульстві одному з туроператорів повідомили, що процес приймання документів на візу буде відновлено, але не назвали жодних термінів.

У Греції на час туристичного сезону (з 1 червня по 15 вересня) були ослаблені обмеження щодо коронавірусу, скасовано зобов'язання носити маски у приміщеннях та літаках. Сертифікати про щеплення та ПЛР-тести також не потрібні для подорожі до Греції.

Альянс туристичних агентів заявив, що проблем із отриманням візи до Греції немає. АТОР назвав Грецію одним із найпопулярніших європейських напрямків відпочинку для росіян. Проте, схоже, що цього року після вторгнення в Україну росіяни більше не з'являться на грецьких пляжах. Не тому, що вони не хочуть, а, тому що не можуть отримати візи.

===