ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

G7 засудили несправедливу економічну практику Китаю

Велика Епоха
Вантажні контейнери складені в штабелі у порту в Ляньюньгані, Китай, провінція Цзянсу, 9 травня 2022 року. (STR/AFP via Getty Images)

Лідери «Великої сімки» завершили свій саміт у Німеччині у вівторок засудженням несправедливої економічної практики Китаю та обіцянкою «скоординованого підходу» до її вирішення, повідомив високопосадовець Білого дому, назвавши цей крок «безпрецедентним».

У заяві вони сказали:

Щодо ролі Китаю у світовій економіці, ми продовжуємо консультуватися з колективними підходами, у тому числі за рамками G7, для розв'язання проблем, пов'язаних із неринковою політикою та практикою, що спотворюють світову економіку.

У документі лідери G7 засуджують несправедливу економічну практику Китаю та зобов'язуються працювати разом над усуненням цієї неторгової практики, щоб «розробити скоординований підхід для забезпечення рівних умов для бізнесу та працівників».

На саміті G7 у замку Ельмау, Німеччина, 28 червня 2022 року. (Stefan Rousseau – Piscine/Getty Images)

Нарешті, «Велика сімка» зобов'язується «прискорити прогрес у боротьбі з примусовою працею з метою усунення всіх форм примусової праці з глобальних ланцюжків поставок, включаючи примусову працю, що спонсорується державою, як, наприклад, у китайській провінції Сіньцзян, де мусульманські меншини зазнають репресій з боку китайського режиму», — додав цей американський високопосадовець.

За матеріалами The Epoch Times