ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Президент Туреччини назвав ХАМАС «визволителями» (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Напруженість на Близькому Сході зростає. Ізраїльські війська не припиняють завдавати ударів по об'єктах ХАМАСу. Також Ізраїль заявляє, що готується до наземного наступу. Проте його союзник – США – виступає проти вторгнення Ізраїлю до Сектора Гази.

У середу прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що Ізраїль вже знищив тисячі терористів і зараз ізраїльські війська готуються до наземного наступу.

За даними міністерства охорони здоров'я, яке підпорядковується ХАМАСу, вже понад 6500 палестинців убито й понад 16 тисяч поранено.

В Ізраїлі загинуло понад 1400 людей. Більшість із них було вбито внаслідок раптового нападу терористів ХАМАСу 7 жовтня на учасників музичного фестивалю.

Проте, деякі світові лідери критикують дії Ізраїлю. Зокрема, президент Туреччини Тайїп Ердоган:

«Атаки Ізраїлю на Газу, як з погляду тих, хто їх вчиняє, так і з точки зору тих, хто їх підтримує, свідчать про жорстокість та психічний розлад».

Він також поділився своєю думкою про ХАМАС:

«ХАМАС — це не терористична організація, а визвольна ісламська бойова група, яка веде боротьбу за захист своїх земель і громадян».

Члени сімей заручників, які перебувають у полоні в ХАМАСу, уважають інакше.

У середу президент Єгипту Абдул-Фаттах Ас-Сісі застеріг своїх військовиків від втручання у війну. Він сказав, щоб вони не дозволяли ілюзії сили підштовхнути їх до рішення, про яке вони згодом пошкодують.

Єгипет залишається життєво важливим коридором для доставляння гуманітарної допомоги населенню Гази.

Докладніше:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube