ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У США помилково знесли будинок власниці, яка перебувала у відпустці (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Shutterstock)

Коли американці зателефонувала сусідка і запитала, чи не наймала вона компанію зі знесення будинків, та подумала, що це жарт. На жаль, від будинку дійсно залишилася лише купа уламків.

Мешканка Атланти (штат Джорджія) Сьюзан Ходжсон досі не може оговтатися від звістки, яку вона отримала телефоном, перебуваючи у відпустці, повідомляють американські ЗМІ. Сьюзан зателефонувала сусідка і поставила їй дивне запитання: чи не наймала вона компанію зі знесення будинків? Сусідка додала, що робітники зрівняли будинок із землею.

Тоді Сьюзан Ходжсон відправила на місце робіт одного з членів своєї сім'ї. Один з робітників перевірив дозвіл на знесення і зрозумів, що припустився жахливої помилки: вони переплутали адресу.

Реакція робітників була простою: вони забрали своє обладнання і пішли, повідомляє Fox 5.

"Просто важко повірити, що хтось вважає можливим прийти і знести щось, а потім піти, не повернувшись і не сказавши: вибачте", — каже мешканка Атланти.

За словами власниці, будинок, про який ідеться, був безлюдний протягом 15 років. "Вікна були забиті, трава скошена, сад чистий. Податки сплачено, все в порядку".

"Я розлючена", — сказала Сьюзан Ходжсон агентству Ассошіейтед Прес. Вона подала скаргу в місцеву поліцію і зв'язалася з адвокатами у цій справі. Вона також побоюється можливого витоку води або газу, якщо було пошкоджено трубу.

На ділянці залишилася велика купа сміття, оскільки компанія зі знесення нічого не забирала. Пізніше у своїй заяві для телеканалу WAGA-TV компанія повідомила, що проводить розслідування і працює над усуненням проблеми.