Середа, Лип 6, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Назад у 1988. Росія спрощує стандарти виробництва автомобілів без ABS та подушок безпеки

Четвер, 19 травня 2022 року
(PAVEL GOLOVKIN/AFP via Getty Images)

Через дефіцит електронних компонентів та запчастин, спричинений західними санкціями, Росія пом'якшила стандарти для виробництва автомобілів на своїй території, дозволивши випуск машин без ABS та подушок безпеки.

Після російського наступу на Україну західні країни запровадили жорсткі санкції щодо російського автомобільного сектора, зокрема, заборонивши експорт електронних компонентів, необхідних для виробництва автомобілів.

Щоб впоратися з нестачею запчастин, 12 травня уряд Росії видав ухвалу, що встановлює перелік знижених стандартів для сертифікації нових автомобілів, що виробляються в країні.

Серед цих нових стандартів уряд дозволяє виробникам не оснащувати автомобілі датчиками ABS, подушками безпеки, а також натягувачами ременів безпеки. Цей указ діє до 1 лютого 2023 року.

Крок назад

"Справжній крок назад", — пише газета "КоммерсантЪ" у номері за 17 травня. Газета вказує, що вони повертаються до рівня, еквівалентного автомобілям, випущеним у 1988 році.

У понеділок, 16 травня, через санкції, спрямовані проти Росії, французька автомобільна група, яка виробляла Renault і Nissan, продала свої активи російській державі.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr