ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Автомобілі Volkswagen затримали в порту США через китайські запчастини (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Тисячі автомобілів Volkswagen затримали на митниці США після їхнього прибуття. Уся справа в невеликій запчастині китайського виробництва, яка, імовірно, порушує закон про боротьбу з примусовою працею.

Згідно з повідомленням Financial Times з посиланням на неназвані джерела, Volkswagen відкликає цю партію авто, щоб замінити компонент китайського виробництва. Затримка може тривати до кінця березня й торкнутися таких марок, як Porsche, Bentley та Audi.

Повідомляють, що компонент було доставлено із західного Китаю через непрямого постачальника. У компанії Volkswagen заявили, що на той момент про походження запчастини даних не було, і компанія зараз веде розслідування разом із владою США.

Ще у 2021 році США заборонили імпорт автомобілів, виготовлених з використанням примусової праці в китайському регіоні Сіньцзян. Законодавці та правозахисники давно звинувачують Пекін у придушенні уйгурської меншини, громадян якої там відправляють на примусові роботи та в трудові табори.

Це не вперше, коли Volkswagen зазнає збитків через свої зв'язки з Китаєм. Недавно одна з німецьких газет опублікувала статтю, в якій стверджувалося, що спільне китайське підприємство компанії SAIC Motor використовувало примусову працю в Сіньцзяні для будівництва випробувального треку. У відповідь Volkswagen заявив, що планує обговорити з SAIC «майбутню стратегію бізнесу».

Водночас компанія не повідомила, чи пІде із Сіньцзяну.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube