ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В США двопартійна фракція «Жертв комунізму» поновлює роботу (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Двопартійна позиція проти комунізму. Дві конгресвумен об'єднали свої зусилля на Капітолійському пагорбі, щоб виступити проти найбільш смертоносної ідеології в історії. Обидві походять із сімей, що втекли від комуністичних режимів і знайшли притулок у США.

У середу представник демократів Деббі Вассерман-Шульц та конгресмен-республіканець Мішель Стіл офіційно відновили в Палаті представників роботу фракції жертв комунізму.

Фракція заявляє, що її мета – «вшанувати пам'ять понад 100 мільйонів жертв комуністичних режимів та привернути до них увагу».

Ще одне завдання – зосередитися на сучасному міжнародному впливі чинних комуністичних режимів.

Як заявила конгресвумен Вассерман-Шульц в інтерв'ю нашому кореспонденту Стіву Ленсу, глобальна мережа авторитарних режимів і диктаторів використовує комунізм як зброю для придушення власного народу, підриваючи при цьому інтереси національної безпеки США.

Мішель Стіл також входить до складу спеціального комітету Палати представників з питань Китаю.

Вона сказала, що «дуже рада працювати» з Деббі Вассерман-Шульц.

За словами Стіл, вона вдячна за те, що Конгрес звертає увагу на порушення прав людини. І що важливо працювати разом, щоб увесь світ знав про злочини комуністичних режимів.

Фракцію жертв комунізму було засновано у 2017 році. Потім вона розпалася.

Торік у грудні члени Конгресу оголосили про намір її відродити.

Нова фракція вже висловила підтримку Гонконгу та уйгурським мусульманам, які виступають проти китайського режиму, а також оголосила День пам'яті жертв комунізму.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube