ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китай почав призов солдатів з сільської місцевості (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

У Китаї розпочалася нова хвиля призову, але переважно в сільській місцевості.

Спостерігачі всередині КНР кажуть, що деяких студентів одного з пекінських університетів змусили піти на строкову службу. Ми змінили голос нашого співрозмовника з міркувань безпеки.

В одному з повітів північної провінції Хейлунцзян влада вивісила оголошення. У ньому повідомляють, що призиватимуть якомога більше жителів сільських районів. Також у ньому йдеться, що влада визначить квоти, і що отримати повістки треба й тим, хто працює в інших регіонах.

Влада провінції Хебей також збирається призвати багато солдатів.

Напруженість з обох боків Тайванської протоки зростає. Багато хто уважно стежить за тим, чи не вторгнеться Пекін на Тайвань. Китайський режим розглядає Тайвань як частину Китаю, хоч ніколи ним не керував. Понад два місяці тому голова КНР Сі Цзіньпін назвав повернення Тайваню під контроль Китаю, цитата: «неминучим».

Уперше в історії китайське державне телебачення показало в новорічному гала-концерті виступ солдатів строкової служби. Вони співали про свої прагнення перемагати в битвах. Виступ також містив сцени висадження солдатів на берег та демонстрацію нової зброї.

У новій доповіді йдеться про те, що витрати Китаю на оборону торік зросли більш ніж на п'ять відсотків — до двохсот мільярдів доларів. Комуністична країна збільшує свій оборонний бюджет уже 29 років поспіль.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube