ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ілон Маск про звинувачення в ухиленні від виплат співробітникам Twitter: «Це брехня»

Велика Епоха
Фото Ілона Маска на смартфоні, що лежить на надрукованих логотипах Твіттеру, 28 квітня 2022 року. (Dado Ruvic/Illustration/Reuters)

Генеральний директор Tesla Ілон Маск назвав «брехнею» повідомлення The New York Times про те, що він нібито планував звільнити деяких співробітників Twitter до 1 листопада, щоб уникнути виплат за їхніми контрактами.

The New York Times із посиланням на «чотирьох обізнаних у цьому питанні людей» повідомила 29 жовтня, що мільярдер Маск планував розпочати звільнення співробітників Twitter уже в суботу, до 1 листопада, тобто до дати виплати грантів з акцій.

Ерік Уманські, редактор ProPublica, поділився знімком екрана зі звітом у Твіттері 30 жовтня з підписом: «Оце хлопець… @elonmusk піклується про те, щоб звільнити людей з Twitter до того, як вони зможуть отримати частину їхньої винагороди за підсумками року».

У відповідь Маск просто написав: «Це брехня».

Згідно зі звітом Reuters, Маск звільнив виконавчого директора Twitter Парага Агравала та фінансового директора Неда Сігала, а також керівника з юридичних питань та політики Віджаю Гадде, звинувативши їх у тому, що вони ввели в оману його та інвесторів Twitter щодо кількості автоматизованих ботів на платформі.

Маск підкреслив, що, на його думку, Твіттер, який неодноразово критикувався за цензуру деяких меншин і політично консервативних точок зору, має бути платформою, яка дозволяє обговорювати широкий спектр переконань у здоровій манері.

За матеріалами The Epoch Times USA