Понеділок, Жов 26, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Які таємниці приховує Атлантида і де вона знаходиться, — дослідження

П'ятниця, 25 вересня 2020 року

Легендарна Атлантида — загублена країна — загадка з часів античності — можливо, дослідниками знайдено підтвердження її існування. Про це свідчать пошуки іспанських, американських і канадських учених.

Команда вчених з Хартфордського університету, що в Коннектикуті, вважає, що сліди цієї загадкової зниклої країни Атлантиди виявлені на морський мілині на півдні Іспанії.

Щоб знайти місто атлантів, яке імовірно пішло під воду в результаті цунамі, дослідницька група на чолі з хартфордським професором й археологом Ричардом Фройндом збирала дані супутникових знімків, електричної томографії опору, цифрової картографії, георадара і підводних досліджень.

Вони досліджували геологічні поклади на території, про яку йде мова в описі Платона про Атлантиду. 2600 років тому в діалозі «Тімей» Платон писав, що втрачена країна була розташована «на острові в передній частині протоки, що називалася Геркулесові стовпи». Існування цієї багатої і квітучої держави, а також її зникнення у зв'язку з потужною геологічною катастрофою було предметом суперечок ще з часів античності. Опис Атлантиди, розташованої на острові, вік артефактів, знайдених у районі затоплення можливого поселення, — все свідчить про те, що Атлантида — не вигадка.

Фройнд зробив відкриття, що в центральній Іспанії «чудові міста побудовані за подобою Атлантиди», про що свідчать археологічні розкопки 4000-річної давності. Говорячи про розташування міста, Фройнд стверджує, що втрачена Атлантида знаходиться на морській мілині в Іспанії.

«Важко собі уявити руйнівну силу цунамі, яка знищила все в радіусі 60 миль», — сказав Фройнд в інтерв'ю Reuters.

«Ми знайшли те, чого ніхто більше ніколи не бачив раніше, що змушує повірити навіть археологів», — сказав Фройнд агентству новин.

Інформація про нові відкриття в пошуках Атлантиди з'явиться на телеканалі National Geographic.

Археологи планують у подальшому проводити далі розкопки на ймовірному місці Атлантиди.

Comments   

загрузка...