• Сіль викликає аутоімунні розлади

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 30 липня 2015 року

Вживання їжі, що містить велику кількість куховарської солі, підвищує ризик розвитку розсіяного склерозу.

Розсіяний склероз — аутоімунне захворювання, при якому імунні клітини атакують мієлінову оболонку нервів, внаслідок чого порушується проведення нервових імпульсів. Причиною аутоімунних розладів вважають збільшення чисельності в організмі Т-хелперних клітин 17 (Тh17), які виробляють запальний сигнальний білок інтерлейкін-17. 

В результаті імунітет «атакує» клітини і тканини власного організму. Довгий час причина того, чому організм починає підвищувати чисельність цих клітин, залишалася загадкою для вчених.

І ось вчені з США та Німеччини звернули увагу на те, що у любителів ресторанів швидкого харчування спостерігається зайве виробництво таких клітин. 

Наступним поставленим дослідниками питанням було — що саме викликає такі наслідки споживання фаст-фуду. Одним із припущень було — вміст в їжі повареної солі. Як зазначив керівник дослідження Девід Хефлер (Єльський університет), — у порівнянні з їжею наших предків, сучасна їжа містить велику кількість солі. Сіль і може стати причиною аутоіммунних розладів. 

Проведені експерименти підтвердили правильність припущень: додавання солі в меню викликає збільшення числа клітин, що беруть участь у розвитку аутоімунних недуг. Однак автори досліджень не квапляться з однозначними висновками: «Прямий причинний зв’язок між споживанням солі та аутоімунними захворюваннями ще треба показати».


Читайте також: 
Захворювання Альцгеймера вже виліковне?

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...