• Де в Києві працюють над технологіями майбутнього

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 14 серпня 2018 року

штучний інтелект це

Штучний інтелект — це розділ комп’ютерних наук, що вивчають проблеми та розробляють системи їх вирішення, перекладаючи людські завдання на мови комп’ютерної лінгвістики. В останній час популярність ШІ стрімко зросла, це пов'язано перш за все з тим, що штучний інтелект зменшує час виконання завдань, по-друге, зменшує людський фактор помилок, по-третє, покращує виробництво на підприємствах.

Сфери використання штучного інтелекту різноманітні:мобільні додатки, голосові помічники, чат-боти на різноманітних сайтах. В останньому випадку це цілі системи штучного інтелекту, що дозволяють компаніям не створювати відділ підтримки та не набирати людей, а швидко контактувати із клієнтами завдяки чат-боту.

У столиці також розвивають штучний інтелект, Київ зокрема найбільше ІТ-місто в Україні. Ось 6 компаній, які працюють над розвитком різних систем та впроваджують їх у життя.

  1. SoftServe — українська ІТ-компанія, заснована двома львів’янами у 1993 році. Співробітники займаються розробкою програмного забезпечення та консультують своїх клієнтів щодо впровадження програмного забезпечення. Ця компанія вважається найбільшою аутсорсинговою в Україні. Адже саме тут розробляють програмне забезпечення для Центральної та Східної Європи.
  2. Softengi — компанію заснували у 2009 році. За 9 років свого існування вона стала одним із лідерів ІТ-ринку України. У спектр послуг цієї компанії входить розробка програмного забезпечення, аутсорс бізнес-процесів, розробка мобільних додатків та 3D-моделювання. Інженери, які працюють тут, мають сертифікати із Microsoft.
  3. Ciklum — заснована у 2002 році. Окрім розробки програмного забезпечення для своїх клієнтів, керівництво Ciklum у 2012 році брало участь у відкритті першого українського ІТ-університету Bionic University. Корпоративна культура компанії передбачає постійний вклад у навчання майбутніх спеціалістів ІТ.
  4. Luxoft відкрили свій український офіс у 2005 році. За 13 років існування на ринку ІТ-послуг вони стали розробниками програмного забезпечення для країн Центральної та Східної Європи, а також Північної Америки та Азії. Серед нагород компанії — за найбільш інноваційні розробки інтерфейсу штучного інтелекту; за лідерство у сфері аутсорсингу та за найкращий інтегратор системи розумного керування авто.
  5. Everest — компанія, яку називають інтегратором інновацій в Україні. Специфіка діяльності - впровадження інноваційних технологій, продуктів та сервісів для корпоративного ринку. Крім перелічених задач, вони займаються просвітницькою діяльністю та ведуть інформаційну платформу про штучний інтелект, машинне навчання та нейронні мережі.
  6. Ring Ukraine — це компанія, яка створила та продовжує покращувати розумний дверний дзвінок. Основна мета продукту це слідкувати за безпекою будинку. Наприклад, якщо в квартирі спрацює датчик руху, то цей дзвінок автоматично відправляє повідомлення на смартфон власнику. Саме ця компанія працює над продуктом, який доступний кожній людині.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...