Вівторок, Жов 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Доктор Гері Шварц: який ореол проявляється на «фотографіях аури»?

Субота, 25 липня 2020 року

Так звані фотографії аури — це знімки, на яких тіло людини оточує світловий ореол різних кольорів та форм. Що він собою являє?

Люди, які пропонують таку послугу, говорять, що це фотографія енергії, яку випромінює тіло. Деякі розуміють її як духовну енергію, деякі — як енергію, що характеризує стан тіла досліджуваної людини.

Російський фізіотерапевт та винахідник Семен Кірліан винайшов такий тип фотографії у 1939 році. Він виявив, що коли навколо тіла людини або об’єкта створюється електричне поле високої напруги, і дослідник фотографує цю людину, на зображенні навколо тіла з’являється особливе світіння.

Нижче ми наводимо кілька наукових пояснень того, що може являти собою це поле.

90762929.jpg
Фото: SSPL/Getty Images

Хвороба

Доктор Гері Шварц та доктор Кетрін Кріт з Університету Арізони, США, досліджували викиди біофотонів у рослинах і запропонували теорію про те, що такі викиди пов’язані з аурою на фотографіях.

Вивчивши тисячі фотографій за більш ніж два роки, вони помітили, що в місцях, де рослина пошкоджена (наприклад, має надріз) або хвора, світіння помітно яскравіше.

Доктор Віктор Стенгер з Університету Колорадо, США, не вірить в існування аури навколо тіла людини, а світіння пояснює електромагнітним випроміненням вірусів та бактерій, яке взаємодіє із клітинами тіла людини.

Ще один дослідник цього питання Джон Закіс з університету Монаш в Австралії заявляє: «Хвороба проявляється у порушенні структури світіння задовго до того, як така хвороба проявляється у фізичному тілі в будь-якій діагностованій формі». Світіння аури на фотографіях є різним у залежності від погоди, змін дня і ночі, космічних явищ, таких як сонячні спалахи, а також стресу людини.

Точки на тілі, що мають найяскравіше світіння, співпадають із акупунктурними, говорить Закіс, і посилається на книгу «Галактики життя: людська аура в акупунктурі та фотографії за методом Кірліана».
 

90762934.jpg
Фото: SSPL/Getty Images

Волога

Ще більш просте пояснення аури на фотографіях дає професор психології Теренс Хайнс із Університету Пейс в Нью-Йорку, США.

«Живі об’єкти усі вологі. Коли електростатичне поле впливає на живий об’єкт, газ навколо об’єкта іонізується», — стверджує Хайнс. Після цього волога від об’єкту фіксується на плівці — на фотографії вона переливається, пише дослідник у своїй книзі «Лженауки і паранормальне».

Тепло тіла

Скептик доктор Стенгер, теорії якого згадували вище, має ще одне пояснення аури на фото. Він пише, що воно пов’язане з температурою тіла. «Це світіння є результатом хаотичного руху усіх заряджених часток в організмі, який викликаний теплом. До прикладу, тіло кобили сповнене заряджених часток і теплота цього тіла змушує їх рухатись навколо нього. Тип світіння, що випромінює організм, має характерну форму, яка визначається абсолютною температурою тіла». По мірі підвищення температури на плівках проявляється «аура», пише науковець.

«Якщо існують біоенергетичні поля, то усі знання за останні 200 років із фізики, хімії та біології потрібно переглянути», — пише Стенгер. Усі особливості на зображеннях аури він відкидає як ілюзії та пояснює їх бажанням «бачити закономірності там, де їх немає».

Засоби зв’язку

Згадані вище доктор Шварц та доктор Кріт дають ще одне пояснення енергії навколо тіл живих істот. За їхньою гіпотезою, енергія навколо рослин може показувати їхній зв’язок. Так, світіння проявляється сильніше, коли рослини стоять ближче одна до одної.

Вони пишуть, що тисячі зображень, які вони зробили у лабораторії, показують, що світиться не тільки сама рослина, світиться і поле навколо неї — її аура. Така аура спостерігається також у цілителів та екстрасенсів. Крім того, складність узорів аури, яка виникає між гілками рослин, показує, що між ними існує якщо не резонанс, то принаймні зв’язок, прогнозований сучасною теорією біофотонів.

Читайте також:
Зі світла навчились робити матерію

Comments   

загрузка...