ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Велика лісова пожежа спустошує ліс на півночі Греції, 8 поселень евакуйовано

Велика Епоха
Лісова пожежа.

Грецька влада в суботу евакуювала вісім селищ, розташованих поблизу північно-східного кордону з Туреччиною, де через сильний вітер розгорілася неконтрольована лісова пожежа, пише AP News.

За словами представників пожежної служби, понад 130 пожежників, яким допомагають 14 літаків і три вертольоти, намагаються стримати вогонь, а з інших регіонів країни надсилають підкріплення. Лісова пожежа спалахнула рано вранці в суботу в районі села Мелія, розташованого на схід від міста Александруполіс.

Повідомлень про постраждалих серед пожежників і жителів не надходило, проте влада повідомила, що у двох евакуйованих селах пошкоджено деякі будинки.

Раніше через сильне задимлення було закрито ділянку великої автомагістралі в цьому районі.

У суботу іспанська влада розпорядилася евакуювати тисячі жителів острова Тенеріфе (Канарські острови), оскільки лісова пожежа, на думку влади, "вийшла з-під контролю" і вирує вже четвертий день.

Жителям грецького міста Александруполіс також було рекомендовано тримати вікна зачиненими через дим, що поширюється над містом через пожежу.

Інша, дрібніша пожежа вирувала в околицях Салонік на півночі країни, другого за величиною міста Греції. Раніше пожежники взяли під контроль пожежу на західному острові Цефалонія.

Пожежна служба оголосила високий рівень небезпеки лісових пожеж на вихідні дні.

Минулого місяця смертоносні лісові пожежі спричинили хаос у центральній частині Греції, змусивши евакуювати близько 20 000 туристів на курортному острові Родос. Незабаром після цього два пілоти ВПС загинули, коли їхній літак, що скидав воду, розбився над островом Евія.