• Джозеф Гордон-Левітт і Томмі Лі Джонс будуть зніматися у фільмі «Лінкольн»

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Субота, 7 травня 2011 року
Кінокомпанія DreamWorks оголосила, що актори Джозеф Гордон-Левітт і Томмі Лі Джонс приєднаються до знімальної групи в біографічній картині «Лінкольн».

В основу фільму лягла книга лауреата Пулітцерівської премії історика Доріса Кернс Гудвіна, а сценарій до нього написав переможець премії «Тоні», Пулітцерівської премії, номінант на «Оскар» письменник Тоні Кушнер. Стівен Спілберг і Кетлін Кеннеді стали продюсерами фільму.

Події фільму зосереджені на політичних зіткненнях Лінкольна і могутніх людей з уряду, на шляху до скасування смертної кари і до кінця громадянської війни.

Володар «Оскара» Томмі Лі Джонс зіграє конгресмена з Пенсільванії Тадеус Стівенса. Його герой був переконаним прихильником скасування рабства і ставився критично до законодавства, яке сприяло громадянській війні в США.

Джозеф Гордон-Левітт відомий грою в таких ролях як «Початок», «500 днів літа». Актор буде грати старшого сина президента Лінкольна.

Деніел Дей-Льюїс зіграє Авраама Лінкольна, а його дружину Мері Тодд Лінкольн виконає Саллі Філд. Хел Холбрук, Джон Хоукс, Джеймс Спейдер, Тім Блейк Нельсон, Джозеф Кросс, Брюс Макгілл, Девід Костабіле, Байрон Дженнінгс, Декін Метьюз, Борис Макгайвер, Глорія Рубен, Джеремі Стронг, і Девід Варшовскі також будуть грати в цій картині.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...