• Бред Пітт: учора і сьогодні

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Середа, 30 березня 2011 року
Бред Пітт (Brad Pitt) — один з найбільш талановитих і красивих акторів Голівуду. Його неодноразово обирали як самого сексуального та привабливого чоловіка. Актор довів, що може грати не тільки спокусливих чоловіків, а й складні, неординарні характери. Ролі у фільмах: «Легенди осені», «Загадкова історія Бенджаміна Баттона», «Дванадцять мавп» — яскраві свідчення цього.

Перш ніж стати успішним, Бред Пітт працював розвізником меблів, розважав перехожих у костюмі курчати перед рестораном «El Pollo Locco», закликаючи відвідувачів, — і все для того, щоб заробити на уроки акторської майстерності. Визнання його акторських талантів і слава прийшли до нього у 1991 році, після ролі у фільмі «Тельма і Луїза».

Приватне життя Бреда Пітта завжди під наглядом, особливо після гучного розлучення з Дженніфер Еністон і «стрімких» відносин з Анджеліною Джолі.
Дивлячись на нього створюється враження, що час над ним не підвладний і, лише розглядаючи фотографії за весь час його слави, можна побачити, що це не так.

 

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...