• На 79-му році життя померла Елізабет Тейлор

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Четвер, 24 березня 2011 року
Вчора, 23 березня, на 79-му році життя померла улюблена мільйонами кіноглядачів акторка Елізабет Тейлор. Відома актриса пішла з життя в оточенні своїх дітей у лікарні в Лос-Анджелесі, куди її госпіталізували на початку минулого місяця з діагнозом „застійна серцева недостатність”. В кінці лютого її стан покращився, але з лікарні вона не виписувалась.

У своєму останньому інтерв'ю для журналу Harper's Bazaar Елізабет Тейлор сказала: "Мені здається, моє життя склалось, як і в усіх... Мені пощастило пізнати, що таке велика любов, і, звичайно, я - сучасний хранитель неймовірних і красивих речей". Акторка розповідала: "Я відчувала життя у всій її повноті, коли бачила, як мої діти чимось захоплюються, відчувала життя у всій її повноті, коли бачила прекрасну акторську гру, і відчувала себе багатою, коли вдавалося зібрати багато грошей для боротьби зі СНІДом".

Фонд боротьби зі СНІДом актриса організувала в 1985 році, і з того часу акторка просила, щоб замість квітів передавали пожертвування її фонду. Благодійний фонд Тейлор фінансує організації по боротьбі зі СНІДом в усьому світі.

У своєму щоденнику в Інтернеті акторка писала: „Ви такі, якими ви є. Все, що ви можете в цьому світі зробити – це допомогати іншим бути ними самими і навіть кращими, а також тим, хто навколо них,” - додаючи: „Віддавайте. Не забувайте постійно щось віддавати. Це допоможе вам зростати”.

Елізабет Тейлор прожила насичене життя: в12 років вона стала відомою. Популярність принесла їй роль у фільмі «Національний оксамит», і з того часу слава не покидала її. Елізабет Тейлор знялась у більш ніж 50 фільмах, була п'ять разів номінована на «Оскар», з яких отримала три: за роль у фільмах «Батерфілд, 8» (1960 рік) і «Хто боїться Верджінії Вульф» (1966 рік), а також почесний «Оскар» у 1993 році.

Тейлор стала першою актрисою, яка отримала гонорар в один мільйон доларів за роль у фільмі «Клеопатра».

Елізабет Тейлор була одружена вісім разів, але вважала, що любов'ю всього її життя були голівудський продюсер Майк Тодд, який загинув у авіакатастрофі, й Річард Бартон, за якого видатна акторка двічі виходила заміж.

У Елізабет Тейлор четверо дітей, десять онуків і чотири правнуки.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...