• Ештон Катчер - зірка кіно і чоловік Демі Мур

  • Ганна Аллен | Велика Епоха
    Четвер, 3 березня 2011 року
Колись Ештон Катчер був бідним і здавав кров за гроші, але фортуна посміхнулася йому. Тепер він - актор зі світовою популярністю і чоловік Демі Мур.
 
Ештон Катчер народився у штаті Айова 7 лютого 1978 р., має брата-близнюка. Його мати працювала на фабриці, батько — інженер. Закінчивши школу, Ештон вступив до університету на факультет біохімії. Щоб оплачувати навчання в університеті, він підробляв на заводі. Університет не закінчив, через те що його вигнали. Одного разу заради жарту, Ештон з приятелем розбив автомат із содовою. Просидівши всю ніч у поліції, він сказав, що ще ніколи йому не було так соромно.
 
Після цього випадку Ештон Катчер вирішує змінитися. Використовуючи свої природні дані — зріст під два метри, чарівну зовнішність, — Ештон вибирає шлях у модельний бізнес. Він стає моделлю Calvin Klein, Версаче і піци «Дьябола». Завдяки модельній кар'єрі Ештона запросили на телебачення, де він зіграв у серіалі «Ці сімдесяті».
 
Ештон Катчер продовжував зніматися в молодіжних комедіях. На серйозні ролі його не брали через відсутність професійної освіти. Також він вів рейтингове шоу «Підстава» на телебаченні. Легкі романи, які ні до чого не зобов'язували, веселі компанії, комедійні фільми — так було, поки на одній вечірці він не зустрів Демі Мур — зірку кіно, до того ж на 12 років старшу за нього.
 
Весілля відбулося в 2005 році всупереч пересудам і заздрісникам. Колишній чоловік Демі Мур, Брюс Вілліс, був на весіллі в якості свідка. На святі Брюс Вілліс, заливши очі, заявив, що за Катчером буде наглядати.
 
Ештон ревнував і дратувався, що Брюс Вілліс багато часу проводить з Демі Мур у їхньому будинку, що вони разом вечеряють і танцюють. Але потім він зрозумів, що ці дві людини міцно пов'язані трьома доньками.
 
Ештон Катчер у вільний від зйомок час, щоранку ходить на роботу в офіс і приділяє багато часу інтернету. Після комедійних фільмів актор знімався в драмі «З життя рятувальників». У нього була роль плавця-рятувальника. До зйомок Ештон Катчер готувався серйозно. Підготовка проходила в тренувальному таборі, де готують військових до виживання в будь-яких умовах. Після курсу занять актор повністю відповідав стандартам витривалості, фізичної сили і швидкості плавання.
 
Ештон Катчер знімає свій власний бойовик «Кілери», в якому втілює свою мрію — зіграти крутого хлопця. Ця роль зажадала від актора виконання небезпечних трюків, а також знань бойових мистецтв і філіппінській боротьбі на ножах. Він наполегливо попрацював у тренажерному залі, щоб його тіло виглядало мужнім.
 
Зйомки фільму «Кілери» велися у Франції. У романтичному епізоді на яхті лив дощ і блискавка вдарила в один з генераторів. Ештон Катчер не тільки грав головну роль, а й був продюсером. Він поставив собі за мету зробити стомільйонний фільм за 70 мільйонів. І йому це вдалося. З 2000 року Ештон Катчер — лауреат численних премій, а також улюблений актор не тільки комедійних, але й серйозних фільмів.Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...