• Комедійний актор Леслі Нільсен помер

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Понеділок, 29 листопада 2010 року
Комедійний актор Леслі Нільсен помер від ускладнень після пневмонії 28 листопада у неділю. Йому було 84 роки.

Американська зірка комедійного жанру померла в оточенні своєї родини в лікарні неподалік від свого будинку у Форт-Лодердейлі, штат Флорида в неділю, за повідомленням Deadline Hollywood.

У заяві від родичів зірки говориться: «Ми засмучені смертю улюбленого актора Леслі Нільсена, ймовірно, найкраще його пам'ятають як лейтенанта Френка Дребена у фільмі «Голий пістолет», але багато ролей користуються популярністю за його більш ніж 60-річну кар'єру в кіно і телебаченні».

Під час Другої світової війни підлітком Нільсен служив у Королівській військово-повітряній службі Канади.

Його перша роль прийшла в 1956 році, коли він з'явився у кримінальній драмі «Викуп», яка користувалася величезним успіхом як на великих так і малих екранах.

У 1980 році Нільсен знявся у своїй першій комедійній ролі «Аероплан», після якої він став комедійним актором.

В останні роки актор з'явився в улюбленій багатьма комедії «Канікули Санта Клауса» й «Дуже страшне кіно 3 і 4». Його остання роль була у фільмі «Стен Хельсінг» у 2009 році.
Нільсен отримав багато нагород за свою шістдесятирічну кар’єру – в 1988 році він отримав зірку на Голівудській алеї слави, а в 2001 році – на Алеї слави у Канаді. У 2002 році він став офіцером Ордена Канади.

У нього було чотири шлюба, останній з акторкою Барбарою Ерл, від другого шлюбу з Елісенд Ульман є двоє дітей: Мора і Ті.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...