• Зоряні розлучення 2010

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    П'ятниця, 15 жовтня 2010 року
Для багатьох знаменитостей 2010 рік став «точкою» у відносинах з своїми половинками.

Одночасно з перемогою і щастям прийшло розчарування й горе. Не встигла Сандра Баллок порадіти Оскару, як новина про зраду чоловіка Джесі Джеймса, з яким вона прожила п'ять років, поставила крапку в їх відносинах. Проте акторка знайшла свою любов знову, в її житті з'явилася «нова людина», син Луї, якого вона усиновила в січні.
{mospagebreak}
Хоча вони ніколи не були в шлюбі, але їхні стосунки були тривалими. Після двох синів і 23 років спільного життя Тім Роббінс і Сьюзан Сарандон розійшлися в цьому році. Шановані в колах шоу-бізнесу за їх терпіння і, незважаючи на те, що Сьюзан старша на 12 років 51-річного Тіма, новина стала величезним шоком для багатьох.
{mospagebreak}
Після потворного розколу 2010 року, Мел Гібсон зараз веде запеклий бій з колишньою подругою, російською музиканткою Оксаною Григор'євою, за їх однорічну дочку Люсію.
{mospagebreak}
Після семи років спільного життя, шлюбові Кейт Уїнслет і Сема Мендеса також прийшов фінал.
{mospagebreak}
Схоже кінець п'ятирічним відносинам колишньої моделі Playboy Дженні Маккарті й актора Джима Керрі.
{mospagebreak}
Холлі Беррі була розлучена двічі, перш ніж зустріла модель Габріеля Обрі, й навіть їх дворічна дочка Нахла не скріпила союз... Їхні стосунки прийшли до дружнього кінця в травні цього року.
{mospagebreak}

«Ми не вінчалися, але ми одружилися. Ми чоловік і дружина ». Говорив у 2007 році про свою любов до подруги Шарліз Терон, актор і режисер Стюарт Таунсенд. Але після дев'яти років блаженства у шлюбі пара спокійно розійшлася в цьому році.
{mospagebreak}
Відносинам зоряної пари з серіалу «Друзі», Кортні Кокс і Девіда Аркетта, після 11 років, прийшло випробування розлученням. Пара заявила: «Ми як і раніше найкращі друзі і відповідальні батьки для нашої дочки, і все ще любимо один одного». Так навіщо тоді розлучення?

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...