• Тарантіно заперечує, що присуджував призи своїм друзям

  • Четвер, 16 вересня 2010 року
Американський кінорежисер Квентін Тарантіно спростував звинувачення у необ'єктивності, назвавши їх безпідставними, повідомивши, що журі Венеціанського кінофестивалю присуджувало призи, ґрунтуючись на високій якості фільмів, а не на особистих симпатіях, повідомляє Leta.

Як повідомлялося раніше, головний приз Венеціанського фестивалю за кращий фільм був вручений американському режисерові Софії Копполі, з якою у Тарантіно свого часу були романтичні стосунки. Також і давній друг Тарантіно Алекс де ла Іглесіа удостоївся двох призів: за режисуру і сценарій картини «Сумна балада для труби».

У свою чергу, колишній порадник і наставник режисера Монте Хеллмана отримав спеціальний приз.

Багато італійських журналістів, у тому числі кінокритика тижневика Correre della Sera Паоло Мерегетті, вважають, що Тарантіно не повинен був бути головою журі через очевидний конфлікт інтересів.

Але сам режисер стверджує, що ніякого конфлікту інтересів не було. Коли його запитали, чи підтримує він своїх друзів, Тарантіно відповів, що саме Хеллман свого часу, понад 20 років тому, навчив його, як розподіляються призи на кінофестивалях.

«Пам'ятаю, як говорив з Хеллманом у 1992 році на фестивалі фільмів у Сенданс, де я брав участь з картиною «Скажені пси». У журі був один мій друг, і він мені сказав, що один в журі – цієї твій найлютіший ворог, тому що він буде відчувати себе занадто незручно, щоб присудити тобі приз, – підкреслив Тарантіно. – Я не збирався допускати, щоб подібне вплинуло і на мене».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...