• Англійський джентльмен Х'ю Грант досяг солідного віку

  • Четвер, 9 вересня 2010 року
Актор Х'ю Грант, або повне ім'я Х'ю Джон Мунго Грант, чиї створені на екрані образи полюбилися мільйонам кіноглядачів в усьому світі, святкує сьогодні своє 50-річчя.

Х'ю Грант – типовий англійський джентльмен з хорошої сім'ї, закінчив факультет англійської літератури в Оксфордському університеті. Вже в ранній молодості він засвоїв, що в житті треба покладатися тільки на свої сили.

Першу роль в кіно Грант отримує ще студентом у 1982 році у фільмі «Платний», і отримує він цю роль, швидше за все, завдяки своїй ангельській зовнішності. Все та ж приваблива зовнішність допомогла йому утвердиться на телебаченні, де Грант знімався в різних шоу і серіалах.

Завдяки придбаній популярності, увагу на молоде дарування стали звертати серйозні режисери. Так Х'ю Грант отримав роль у фільмі Джеймса Айворі «Моріс». Пішли роботи у Майкла Редфорда в картині «Біле зло» й у Госало Суареса у кінострічці «Гребти за вітром».

На знімальному майданчику «Гребти за вітром» Грант знайомиться з актрисою Елізабет Херлі, з якою наступні 14 років будуть тривати відносини лише з короткочасними розривами.

Всі двері в кінобізнесі Гранту відкрила зіграна ним роль у фільмі Майка Ньюела «Чотири весілля і одні похорони». Після цієї роботи Грант дізнався, що таке справжня популярність.

Х'ю Грант втілив на екрані образ сором'язливого, трохи невпевненого в собі, але чутливого героя, і цей образ приліпився намертво. Але глядачі люблять його романтичних героїв за їх безхитріснисть, щирість і зворушливість.

На сьогодні Х'ю Грант знявся у 78 фільмах, на його рахунку Срібна премія на Венеціанському кінофестивалі в 1987 році за роль у фільмі «Моріс», приз Британської кіноакадемії за роль у фільмі «Чотири весілля і одні похорони» в 1995 і «Золотий глобус» за цю ж роль, а так само почесний Сезар у 2006 році.

Нещодавно Х'ю Грант поділився своїми планами на майбутнє, розповівши, що мріє створити сім'ю: «Дозріло бажання народу маленьких грантиків, які заповнять сміхом мій будинок. Не хочеться старіти на самоті».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...