• Найпривабливіші чоловіки – «вампіри» і «перевертні»

  • Понеділок, 6 вересня 2010 року
Роберт Паттінсон, зірка вампірськой саги «Сутінки», жіночим журналом Glamour був висунутий на перше місце в топі найпривабливіших чоловіків, повідомляє Leta.

У читацькому голосуванні другий за привабливістю після 24-річного Паттінсона визнаний його екранний партнер – 18-річний Тейлор Лотнер, який в улюблених тінейджерами фільмах виконує роль перевертня Джейкоба Блека.

На третьому місці – американський актор і модель Ієн Сомерхолдер, який бере участь в не менш популярному серіалі «Щоденники вампіра».

На четвертому місці знову «вампір» – австралійський актор Ксав'єр Семюел, який у третьому фільмі саги про сутінки «Сутінки. Сага. Затемнення »грає роль Рейлі Байерса.

П'ятірку завершує Келлан Латс, виконуючий у сутінковій сазі роль зведеного брата головного героя Емета Каллена.

У десятку потрапив і 16-річний канадський виконавець пісень Джастін Бібер, 40-річний шотландський актор Джерард Батлер і американський актор Ченнінг Татум. Джонні Депп, в минулому році зайняв друге місце, нині зісковзнув на шосте.

Свої позиції втратили й інші визнані «секс-символи», наприклад, Девід Бекхем з четвертого місця перебрався на 21, а Бред Пітт – з п'ятого на 33. Свої позиції здав і Джордж Клуні, який з сьомого місця болісно приземлився на 35.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...