• Девід Лінч призначений керувати фестивалем AFI Fest

  • П'ятниця, 27 серпня 2010 року
Американський інститут фільмів (AFI) делегував легендарного режисера Девіда Лінча зайняти пост художнього директора фестивалю Американського інституту фільмів AFI Fest, повідомляє Leta, посилаючись на закордонну пресу.

Автор фільмів «Синій оксамит», «Шосе в нікуди» і «Малхолланд Драйв» стане першим запрошеним художнім директором знаменитого фестивалю, який відбудеться у Лос-Анджелесі в листопаді цього року.

В Американському інституті фільмів Лінч у свій час освоював мистецтво створення кінофільмів, і його кар'єра почала стрімко йти вгору саме після того, як AFI допоміг йому зняти його культову картину «Голова-ластик».

«Інститут змінив моє життя, – коментує Лінч. – Коли мене прийняли до центру кіностудій, я відчував себе, ніби знайшов квиток на небо. Я із задоволенням підтримую інститут, і буду робити що завгодно заради надання допомоги».

Як запрошений художній директор фестивалю Лінч вибере певну кількість фільмів, які надихали за час всієї його кар'єри. Лінч створив також і плакат заходу, на якому зображена фігура глиняної людини, яка летить над Лос-Анджелесом. 64-річний Лінч стверджує, що цей образ «створює відчуття, що це те, що треба. Завдання плакату привернути увагу людей, мою увагу він привернув».

Президент і керівник Американського інституту фільмів Боб Гацеле назвав Лінча «художником – втіленням основного завдання інституту, тобто – виховати майбутні покоління і вшановувати видатних митців».

Лінч поки не розкриває, які картини він включив до програми, пообіцявши пізніше поширити офіційне повідомлення.

AFI Fest буде проходити з 4 по 11 листопада.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...