• Майкл Дуглас не втрачає оптимізму

  • Вівторок, 17 серпня 2010 року
У актора Майкла Дугласа, володаря премії «Оскар», виявлена злоякісну пухлину в області гортані. Про це журналу People розповів представник актора.

Курс хіміо- та радіотерапії протягом 8 тижнів, який призначили лікарі 65-річному Майклу Дугласу, в більшості випадків приносить позитивний результат у профілактиці та боротьбі з онкологічними захворюваннями. Лікуючий лікар Майкла Дугласа впевнений, що актор зможе повністю позбутися тяжкої недуги. Сам актор не втрачає оптимізму, про це він заявив пресі.

Основним фактором ризику онкозахворювань гортані є тривале і інтенсивне куріння (більше однієї пачки в день протягом 10-20 років). Чоловіки становлять близько 95 відсотків хворих на рак гортані.

У російський кінопрокат найближчим часом виходить одна з самих останніх робіт Майкла Дугласа – картина «Уолл Стріт: Гроші не сплять». Ця робота є продовженням оригінальної версії фільму 1987 року.
У 2010 році заплановано випустити в прокат відразу кілька стрічок за участю Майкла Дугласа: трилер «Нокаут» Стівена Содерберга і драма «Наввипередки з ураганом». Актор повинен зіграти в названих кінострічках разом зі своєю дружиною Кетрін Зетою-Джонс.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...