• Барбра Стрейзанд названа кандидатом на звання Людина Року MusiCares 2011

  • Понеділок, 9 серпня 2010 року

Барбра Стрейзанд, восьмиразова володарка нагороди Греммі, названа кандидатом на звання Людина Року MusiCares 2011.

Засновником нагороди Людина Року MusiCares 2011 є Національна академія мистецтва запису і науки (НАМЗН), та ж компанія, що представляє премію Греммі. MusiCares є безприбутковою організацією охорони здоров'я, створеної НАМЗН і залучає фінансування для акторів і музикантів, які потребують фінансової допомоги.

«Неабиякий талант, захопленість і самовідданість вона (Барбра Стрейзанд) приносить у кожен свій творчий проект, будь то кіно, телебачення або музика. Користуючись нагодою, вітаємо сьогодні Барбру на нашій 21-й Щорічній церемонії вшанування премії Людина Року MusiCares », – сказав Нейл Портноу, президент/генеральний директор організації MusiCares і НАМЗН.

68-річна актриса і співачка є восьмикратною володаркою премії Греммі, а також знаменита своїми ролями в кіно. Стрейзанд неодноразово була номінована на нагороду Кіноакадемії США, і була удостоєна «Оскара» за кращу жіночу роль у фільмі «Смішна дівчисько». Кандидатом на премію MusiCares вона стала як за свою відому творчу діяльність, так і за роботу в області доброчинності.

Церемонія нагородження MusiCares Людина Року відбудеться 13 лютого 2011 року, за два дні до щорічної церемонії присудження премій Греммі, і транслюватиметься по каналу CBS, про це повідомляє офіційний сайт премії Греммі.

Анжела Ван. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...