• Деніел Крейг в екранізації «Дівчина з татуюванням дракона»

  • П'ятниця, 30 липня 2010 року
Зірка фільмів про Джеймса Бонда — британський актор Деніел Крейг буде виконувати головну роль у новій екранізації роману шведського письменника Стіга Ларсона «Дівчина з татуюванням дракона», а також у можливих його продовженнях, повідомляє Leta.

Адаптацію для кіно режисерувати буде Девід Фінчер, який у минулому році був номінований на престижний приз «Оскар» за фільм «Загадкова історія Бенджаміна Баттона». Сценарій пише призер «Оскара» за сценарій фільму «Список Шиндлера» Стівен Зейлян.

Вихід на екрани першого фільму планується в кінці наступного року.
У зв’язку з тим, що зйомки наступного фільму про Джеймса Бонда відкладені на невизначений час, участь в екранізації трилогії Ларсона надовго забезпечить Крейга роботою.

Перша частина трилогії письменника і журналіста Стіга Ларсона «Дівчина з татуюванням дракона», яка в світі продана вже більше двадцяти мільйонів примірників, — це історія повна таємниць, пристрастей та інтриг.
Існує думка, що головних героїв трилогії Стіг Ларсен запозичив у своєї землячки Астрід Ліндгрен, це створені нею образи класичної дитячої літератури — Каллє Блумквіст і Пеппі Довга Панчоха. Уромані «Дівчина з татуюванням дракона» вони зустрічаються в столітті технологій вже дорослішими.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...