• Дженніфер Хадсон намагається оправитися після смерті своїх близьких

  • Вівторок, 13 липня 2010 року

Актриса і співачка Дженніфер Хадсон нещодавно повідомила, що намагається впоратися з депресією після вбивства кількох членів її сім'ї. Нещодавно Хадсон втратила матір, брата і племінника.

Близькі Хадсон були застрелені під час п'яного дебошу в 2008 році у Чикаго. Ця трагедія завдала важку душевну травму актрисі, яка нещодавно висловилася з приводу цього в передачі «На тлі музики».

Хадсон поділилася своїми проблемами і розповіла про те, як вплинуло на її життя вбивство близьких їй людей.

«Це було так, як ніби я дивилася на себе з боку, протягом приблизно двох тижнів. Я весь час знаходилася в одному приміщенні, до якого входили і виходили мої близькі та друзі. У різні способи я могла відчувати присутність своєї матері, вона була чудовою мамою», - розповіла Хадсон ведучому передачі.

Колишній чоловік Дженніфер Вільям Белфор звинувачувався у вбивстві, але був визнаний невинним, повідомило ShowbizSpy.com.

З початку свого дебюту в 2004 році у шоу «Американський ідол» Хадсон зробила вельми успішну кар'єру. Її роль у фільмі «Дівчата мрії» в 2007 році принесла їй «Оскара» за кращу жіночу роль другого плану. Актриса знялася і в першому повнометражному фільмі «Секс у великому місті». Два роки опісля Хадсон завоювала премію «Греммі» за свій сольний дебютний альбом.

Йен Риц. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...