• Рейчел Вайс приєднається до проекту про Джеймса Бонда

  • Четвер, 1 квітня 2010 року
Агент британської актриси Рейчел Вайс домовляється з творцями фільмів «бондініани» про роль головної супротивниці Бонда в черговому, вже 23 фільмі, про пригоди непереможного агента 007, повідомляє CinemaBlend.

Останнім часом актриса часто з'являється на екранах у досить відомих фільмах. Так нещодавно відбулися прем'єри фільмів «Милі кістки» й «Агора» з участю Вайс.

У 2011 році також запланована прем'єра картини «Будинок мрій», в якому Вайс знімається у головній ролі разом з виконавцем ролі Джеймса Бонда в останніх двох фільмах «Казино Рояль» і «Квант милосердя» Деніелом Крейгом. Можливо, саме цей факт розкрив для Вайс можливість знятися в новому фільмі «Джеймс Бонд 23».

За сюжетом у цій стрічці Бонду належить протистояти впливовому главі міжнародного синдикату «Квант». Через цю організацію герой Грейга у двох останніх фільмах зустрічався з різними неприємностями і проблемами. Саме ця роль небезпечної жінки на чолі цілої організації чоловіків і запропонована Рейчел Вайс.

У ЗМІ з'являються чутки про те, що нову дівчину Бонда в цій серії зіграє індійська актриса Фріда Пінто, ураганом увірвалася в зоряну еліту Голівуду після виходу на екрани фільму - володаря «Оскара» - «Мільйонер з нетрів», в якому Пінто зіграла головну жіночу роль . Але поки агент актриси подібні чутки спростовує.

Подейкують також і про те, що в новій «бондініані» візьме участь і Анджеліна Джолі. Але поки що офіційно відомо тільки те, що самого невловимого і невразливого агента 007, як і раніше буде виконувати Деніел Крейг, режисером стане Сем Мендес, а також у картині будуть задіяні актори Джуді Денч і Андре Бернард. Ну що ж, - поживемо, побачимо.

Передбачається, що зйомки фільму почнуться влітку цього року, а як можливе місце дії згадується Афганістан.
 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...