• МакГрегор: Поланскі абсолютний перфекціоніст

  • Вівторок, 2 березня 2010 року
Шотландський актор Юен МакГрегор розповів, що робота з прискіпливим Романом Поланскі у його новому фільмі «Безіменний автор» була важкою - французького режисера не влаштовував його акцент, повідомляє агентство Leta.

«Я говорив з Романом, чи може у мого героя бути шотландський акцент, але він відповів, що акцент неодмінно повинен бути англійський», - розповів актор агентству розважальної індустрії WENN. «Мені було досить складно це зробити, щоб не відчувати себе стилягою. Мені дійсно не хотілося, щоб мій герой говорив як стиляга».

«Ми приміряли костюми, я ще не прочитав жодної із сцен з Поланскі, і в нас залишалося лише два дні до початку зйомок. Я приміряв одяг, а Роман час від часу підходив до мене і говорив: «Чи можемо ми просто поговорити? Якщо тобі цей акцент не подобається, то мені треба швидко придумати щось інше». Врешті-решт, ми присіли й перечитали сцени, і він був незадоволений тим, як я читав свій текст.

Він одразу сказав: «Ні-ні, чому б тобі це не прочитати ось так?» І тоді він узяв весь мій сценарій і прочитав мені мій текст, а в кінці сказав: «Тепер зрозуміло?» «Але я так і не зрозумів, чим те, що робив я, відрізняється від того, що робив він, я був розгублений більш ніж спочатку», - розповідав МакГрегор.

«Наступного дня я зателефонував Поланскі й по телефону прочитав йому кілька сцен з лондонським акцентом, щоб дізнатися, чи задоволений він цим, я хотів бути абсолютно впевненим у цьому».

Проте, як визнає актор, його незгода з акцентом була дурниця у порівнянні з перевтіленнями його партнера по фільму Джеймса Белуші. «Ми знімали вже годин шість, коли Роман заявив - «Ні, у книзі в нього немає волосся», і тоді Белуші довелося поголити волосся, і знову знімали шість годин без волосся».

«Я не знав, як звик працювати Поланскі, тому був трохи розгублений. Він абсолютний перфекціоніст, але він мені дійсно подобається. З ним, як з режисером і партнером, чудово працювати, і він не дає тобі розслаблятися. У перший день ми знімали 22 години. Я подивився на нього і подумав - «Нічого собі, і так це буде тривати ще чотири місяці!»

Прем'єра фільму Поланскі «Безіменний автор» з Юеном МакГрегором, Пірсом Броснаном, Олівією Вільямс та Кім Кетролл у головних ролях відбулася минулого тижня на Фестивалі фільмів у Берліні. Це одна з конкурсних картин, які змагаються за престижну нагороду «Золотий ведмідь».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...