• Х'ю Грант вирішив одружитися

  • Неділя, 31 січня 2010 року
Британська кінозірка Х'ю Грант в інтерв'ю іспанському телебаченню заявив, що одружуватися і обзавестися дітьми - це головні пункти в його бізнес-плані на 2010 рік.

«У мене є деякі плани, які я маю намір здійснити. Наприклад, одружитися і мати дітей, а також позбутися декількох фунтів ваги, і ще мені потрібен новий будинок», - так в бесіді з кореспондентом сказав один з найбажаніших британських холостяків.

49-річний актор прибув до Іспанії в рамках рекламного турне свого нового фільму «Подружжя Морган у бігах». За останні два роки це його перший фільм. Грант додав, що зараз він «фліртує» з двома новими проектами. «Жоден з них не є романтичною комедією. В одному будуть брати участь тварини, другий пов'язаний з музикою. Мені тільки треба зібратися», - сказав актор.

Перед інтерв'ю на телебаченні, у розмові з представниками ЗМІ, Грант говорив, що двадцять років тому він грав Байрона в картині «Веслувати за вітром». Він жартував, що за ці роки з «молодого, привабливого юнака, повного надій і ентузіазму, він перетворився на старого «алкоголіка».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...