• Дженніфер Лопез буде у шоу бізнесі до 71 року

  • Вівторок, 9 лютого 2010 року
Співачка і актриса Дженніфер Лопез публічно пообіцяла працювати у розважальній індустрії навіть тоді, коли їй буде 71 рік.

40-річна співачка і актриса відзначила, що, незважаючи на те, що вона тепер мати і дружина, вона не збирається залишити свою кар'єру. «Частину з усього цього я буду робити і в 71 рік», - сказала Лопез .- Це те, чим я займаюся. Невже тільки тому, що у мене діти і чоловік, я повинна перестати бути сама собою? Ти не стаєш художником тільки тому, що тобі 21 рік, і не припиняєш їм бути, тому що тобі 51».

 У минулому році Лопез розголосила секрет, що її чоловік хотів би мати більше дітей, які могли б скласти компанію їх дворічним двійнятами Еммі і Максу. «Дайте мені для початку трошки попрацювати, - пояснила тоді свою позицію співачка. - Дайте мені зробити пару речей, записати якусь пісню, фільм, і ще що-небудь».

Однак, в інтерв'ю журналу Лопез визнала, що не боїться зникнути з поля зору глядачів, тому що вона знає, у неї попереду ще довга кар'єра. «Щоб вирости, потрібен час», - сказала співачка. «Ой, я вийшла з поля зору публіки, мені треба влаштувати повернення - так не може бути».

«Мій менеджер намагається умовити мене займатися режисурою. Я йому відповідаю, що я не готова. Можливо, коли мені буде 71».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...