• Біл Клінтон вручив медаль Свободи режисерові Стівену Спілбергу

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Субота, 10 жовтня 2009 року
Відомий голлівудський режисер, сценарист і продюсер Стівен Спілберг напередодні був удостоєний медалі Свободи, що присуджується Національним конституційним центром США.

Цією нагородою Америка відзначила як творчість метра, так і його громадські заслуги. Спілберг зняв низку фільмів на актуальні теми, а також заснував доброчинний фонд, який, зокрема, займається історією Холокосту, повідомляє Правда.ru.

Церемонія вручення медалі проходила в будівлі Національного конституційного центру США, розташованого у Філадельфії, штат Пенсільванія.

Відкрила захід демонстрація фрагментів найвідоміших фільмів режисера: "Список Шиндлера", "Мюнхен", "Порятунок рядового Райана" й інших. Нагороду Спілбергу вручив колишній президент США Біл Клінтон.

Медаль присуджується з 1989 року. У різні роки лауреатами нагороди Національного конституційного центру США були Джиммі Картер, Лех Валенса, Кофі Аннан і Віктор Ющенко.

Минулого року медаль Свободи була вручена першому президентові СРСР Михайлу Горбачову за його внесок у завершення холодної війни і у зв'язку з 20-літтям падіння Берлінської стіни. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...