• Брюс Уілліс почав виробництво власної лінії одеколону

  • Неділя, 18 липня 2010 року

У Брюса Уілліса тепер є власний одеколон і серія продуктів по догляду за шкірою, які скоро вийдуть у продаж.

Актор підписав контракт з німецькою компанією LR Health & Beauty Systems про виробництво лінії продуктів по догляду за шкірою для чоловіків, у якій при дизайнерському оформленні буде використано ім'я Уілліса. Називатися лінія продуктів буде просто - Брюс Уілліс. У неї включені: одеколон, шампунь для волосся, рідке мило, дезодорант і бальзам після гоління.

Компанія LR Health & Beauty Systems існує 20 років і спеціалізується на виробництві парфумів і продуктів по догляду за обличчям і тілом, що продаються у 30 країнах по всьому світу. Крім Брюса Уілліса, компанія виробляє парфумерні лінії з іменами інших світових знаменитостей, серед яких британська виконавиця хіп-хопу Леона Левіс, Кельвін Клайн і актор Маркус Шенкенберг, а також компанія створила ексклюзивну серію парфумів з іменами учасниць телевізійного серіалу «Відчайдушні домогосподарки». Як повідомляється на сайті шанувальників Уілліса - Bruce Willis People, лінія Брюса Уілліса буде «надзвичайно мужня», починаючи з компонентів, і закінчуючи дизайном.

«Лінія уособлює кожну рису індивідуальності голівудської зірки: силу, впевненість у собі, стійкість».

Приєднавшись до парфумерної промисловості поряд з такими знаменитостями, як Періс Хілтон і Брітні Спірс, Брюсу Уіллісу, схоже, до душі сам процес.

«Розробка моєї нової парфумерної лінії разом з надзвичайно творчою та повної ентузіазму командою компанії LR доставила мені масу задоволення», - сказав Уілліс, як повідомляється на сайті Showbizspy.

Анжела Ван. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...