• Актор «Володаря перснів» Елайджа Вуд зіграє у серіалі

  • П'ятниця, 9 липня 2010 року

Виконавець ролі Фродо Баггінса у відомій трилогії «Володар перснів» вперше готується приступити до зйомок у телевізійному серіалі «Уілфред», американському рімейку австралійського серіалу.

«Уілфред» - це романтична комедія про хлопця, його нову дівчину та її собаку Уілфреда. В обох серіалах Уілфреда грає чоловік, переодягнений в костюм собаки. Другий сезон серіалу в Австралії транслювався по телебаченню з березня по квітень 2010 року.

Вуд буде виконувати роль хлопця Райана, якого в австралійському серіалі грає Адам Звара, який також є автором сценарію серіалу. Уілфреда зіграє Джейсон Генн, який вже був Уілфредом  в австралійському серіалі.

Найсмішніше у сюжеті те, що тільки персонаж Вуда Райан здатний бачити, що Уілфред насправді чоловік, переодягнений в собаку.

Згідно з даними Телевізійного архіву Австралії, режисер австралійського серіалу Тоні Роджерс за одну серію «Уілфреда» у 2007 році був нагороджений Премією Гільдії режисерів Австралії.

На цей час Елайджа Вуд зайнятий у роботі над фільмом у форматі 3D «Роби ноги 2», який готується до випуску в 2011 році. У фільмі зайняті ще такі зоряні актори, як Бред Пітт, Метт Деймон і Робін Вільямс. Режисером, автором сценарію і продюсером фільму «Роби ноги 2» - австралієць Джордж Міллер, на рахунку якого такі відомі картини, як «Божевільний Макс», «Бейб: Порося в місті» й «Іствудські відьми».

Анжела Ван. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...