• Смерть Владислава Галкіна не випадкова? Про жертви Воланда, «Майстра і Маргарити»

  • Неділя, 14 березня 2010 року
Трагічно, безглуздо, жахливо помер молодий 38-річний актор Владислав Галкін. Він був дуже талановитим актором, людиною, що зачаровувала. Цей актор блискуче зіграв одну з ролей у фільмі «Майстер і Маргарита» Володимира Бортка. Перед смертю актора супроводжувала низка важких подій: серйозні проблеми в сім'ї, суд, умовний термін, важка хвороба.

Цей випадок можна було б назвати трагічною випадковістю, якби не смерті інших акторів, так чи інакше пов'язаних із «Майстром і Маргаритою». Багато акторів, які брали участь або в зйомках фільму, або у виставах за цим твором Михайла Булгакова, помирають від важких онкологічних захворювань.

Від раку
померли: Олександр Абдулов (Коров'єв), Кирило Лавров (Понтій Пілат), Андрій Толубєєв (Алоізій Могарич). Це актори, які зіграли ролі у фільмі Бортка.

У Москві великою популярністю користувався спектакль "Майстер і Маргарита", який проходив у Театрі на Півдні-Заході. Головні ролі у ньому грали Віктор Авілов (Майстер) і Віра Сотнікова (Маргарита). У 2004 році актор помер від раку. Мабуть злякавшись подібної долі, Сотнікова терміново покинула проект. Незабаром одна з найкрасивіших актрис нашого кіно Анна Самохіна погодилася грати Маргариту. І вона несподівано та раптово згоріла від раку. Їй було всього 47 років. В останні роки життя її супроводжувала низка тяжких життєвих проблем.

Випадкові збіги? Чи можна вважати випадковим збігом той факт, що 3 смерті з 4-х у колективі акторів фільму "Майстер і Маргарита" Володимира Бортка сталися саме від раку? Автор цієї статті (доктор технічних наук) розрахував: вірогідність того, що випадковий збіг дорівнює приблизно 0,008. А ймовірність того, що це НЕ ВИПАДКОВО дорівнює 0,992.

Таким чином з великою ймовірністю можна стверджувати, що ланцюг пов'язаний з раком трагічних смертей акторів, - це не випадковий збіг. Так може бути і трагічна смерть Владислав Галкіна не випадкова?

Не виключно, що містичні смерті - це результат Божого гніву за те, що фільм спотворює Біблійну істину. У фільмі «Майстер і Маргарита» сатана, ворог душ людських, представлений таким собі добрим і привабливим дядечком, який карає поганих людей і допомагає добрим.

Загравання з сатаною завжди призводить до прокляття.

Повний текст статті: tainaix.ru

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...