• Вибух в особистому житті Сандри Баллок

  • Понеділок, 19 липня 2010 року
Отримуючи приз глядачів кабельного телебачення Spike, акторка Сандра Баллок порівняла недавні події у своєму особистому житті з вибухом, повідомляє Leta.

У травні Баллок була удостоєна призу Кіноакадемії США «Оскар» за роботу у фільмі «Невидима сторона», але незабаром після знаменної події у житті акторки широкій публіці стала відома зрада її чоловіка.

«Будемо чесні хоча б на хвилину, - сказала акторка на трансляції церемонії телебачення Spike, на якій їй вручали приз кращого працівника розважальної індустрії, - і зізнаймося, вручений мені цей приз тому, що я кращий розважальний працівник року або через експлозіі вибухівки власного виготовлення, якою стало моє особисте життя? »

У квітні Баллок подала до суду позов про розірвання шлюбу, вирішивши припинити шлюбні відносини з невірним чоловіком Джессі Джеймсом, що тривають майже п'ять років. Згідно з інформацією, надрукованій в бульварній пресі, чоловік зраджував Баллок щонайменше з чотирма жінками.

У пари немає дітей, але ще до скандалу Баллок і Джеймс почали процес з усиновлення дитини. Тепер акторка усиновила двомісячного афроамериканського хлопчика Луїса Бардо, якого буде виховувати сама.
 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...