• Смерть Владислава Галкіна пов'язана зі зникненням 130 тисяч доларів

  • Субота, 17 липня 2010 року
Смерть Владислава Галкіна, як вважає його батько - режисер і продюсер Борис Галкін, пов'язана із зникненням з квартири померлого актора великої суми грошей - близько 130 тисяч доларів, повідомляє портал Life News

Батько Владислава написав про пропажу в міліцію заяву, в якій вказав, що смерть сина з'явилася наслідком зникнення грошей з квартири.
Народний артист Владислав Галкін, несподівано для всіх, пішов з життя наприкінці лютого 2010 року. Незадовго до смерті він зняв з банку 130 тисяч доларів і зберігав їх у власній квартирі, про це написав у заяві його батько.

62-річний батько Владислава Галкіна - Борис Галкін вважає, що смерть Влада і пропажа з квартири сина грошей тісно пов'язані між собою і є ланками одного ланцюга.
 
Також у заяві було вказано про можливу причетність до зникнення грошей знайомих Владислава Галкіна, яким було відомо про те, що зберігаються в квартирі гроші. В останні роки життя сумнівних особистостей навколо Влада було багато, через те, що він захоплювався алкоголем.

Всенародно улюблений артист Владислав Галкін був виявлений мертвим 27 лютого 2010 у своїй квартирі на Садово-Спаській. Понад добу він не відповідав на дзвінки, і його близькі, почала непокоїтись, зламали двері. За версією слідства, смерть наступила в результаті надмірного вживання алкоголю. За словами лікарів, причиною смерті 38-річного актора стала гостра серцево-судинна недостатність.
У день похорону Владислава Галкіна на Троєкурівському кладовищі, його батько присягнувся на могилі, що помститься за смерть сина. Тоді мало хто розумів, що означають ці слова.

Владислав Борисович Галкін народився 25 грудня 1971 року в Ленінграді, помер 25 лютого 2010 року.

Владислав Галкін - радянський і російський актор театру і кіно, заслужений артист Росії (2009).

Смерть Владислава Галкіна не випадкова?

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...