• Мортенсен зіграє в екранізації роману Керуака «На шляху»

  • Понеділок, 9 серпня 2010 року
Вігго Мортенсен і Емі Адамс приєдналися до проекту по екранізації роману письменника покоління «бітників» Джека Керуака «На шляху», який Френсіс Форд Коппола намагається здійснити вже 30 років, повідомляє Leta, посилаючись на Deadline.com.

Згідно з інформацією на порталі, адаптацію для кіно знаменитого роману почнуть знімати вже в цьому місяці. Емі Адамс перевтілиться у втратившу надію наркоманку – мати двох дітей і дружину Старого Бика Лі. Мортенсен, у свою чергу, зіграє її чоловіка.

У зйомках фільму візьмуть участь також Крістен Стюарт, Кірстен Данст, Сем Райлі і Гаррет Хедлунд.

Картину за сценарієм Хосе Рівери режисеруватиме постановник фільму «Че Гевара: Щоденник мотоцикліста» – бразильський режисер Уолтер Саллеса. Коппола разом з Ребеккою Йелдхем будуть продюсувати проект.

Для покоління «бітників» ця книга була Біблією. У наші дні це класика, в якій «американська мрія» більш близька Уолту Уітмену, ніж Скотту Фіцджеральду. Це дорога назустріч заходу, дорога, переповнена енергією, тугою і автобіографічною пристрастю. У ній пульсують ритми андерграунду Америки 50-х – джаз, секс, щедрість душі, прохолодні сходи сонця й наркотики.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...