• Сандра Баллок найбільш високооплачувана актока Голівуду

  • Середа, 4 серпня 2010 року
Сандра Баллок найбільш високооплачувана акторка в Голівуді, яка зуміла за останній рік обійти Різ Уізерспун і Кемерон Діаз, повідомляє Leta, посилаючись на журнал Forbes.

За даними Forbes, з червня 2009 року і до червня цього року, завдяки картинам «Пропозиція» та «Невидима сторона», Баллок заробила 56 мільйонів доларів США.
«Незважаючи на те, що особисте життя Сандри Баллок пішло під укіс, у фінансовому плані їй щастить», пише Forbes. Журнал зазначає, що, хоча гонорари голівудських акторок звичайно нижче, ніж у акторів, кіностудіям необхідно врахувати, що в центрі найбільш вдалих фільмів останнім часом саме жінки. Баллок принесла чималі доходи і своїм роботодавцям - комедія «Пропозиція» з 40 мільйонним бюджетом заробила 320 мільйонів доларів, у свою чергу, «Невидима сторона» з 30 мільйонним бюджетом – 310 мільйонів доларів США.

Друга найбільш високооплачувана актриса – Різ Уізерспун, яка заробила за рік 32 мільйони доларів США. Хоча в останній раз на екранах вона з'явилася у 2009 році, її доходи складають аванс за дві картини, які ще не вийшли на екрани – «Звідки ви знаєте?» і «Води слонам». Уізерспун заробляє і як обличчя виробника косметики – компанії Avon.

У топі найбільш високооплачуваних акторок до Уізерспун приєдналася і Кемерон Діаз, яка заробила за 12 місяців 32 мільйони доларів США, завдяки таким кінострічками, як «Лицар дня» і «Шрек назавжди». Загальний дохід від цих фільмів становить 2,8 мільярда доларів США.

 
 
 
 
 
 
                                                                                
                                                                                                                                   

                                                                                                         
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...