• Кінофестиваль у Торонто наближається з новими прем'єрами

  • Середа, 4 серпня 2010 року
За роль у фільмі Алехандро Гонсалеса Іньярріту «Краса» на Канському кінофестивалі Хав'єр Бардем був удостоєний нагороди за кращу чоловічу роль.

У вересні пройде Міжнародний кінофестиваль у Торонто, на якому свої нові роботи будуть демонструвати такі режисери, як Роберт Редфорд, Бен Афлек, Франсуа Озон та інші, повідомляє Leta, посилаючись на Indiewire.com.

Як зазвичай, в середині вересня, коли глядачі стомились від усіляких блокбастерів, кінофестиваль у Торонто пропонує ряд видатних незалежних фільмів – потенційних претендентів на «Оскар».

На 35-му Міжнародному кінофестивалі в Торонто відбудуться прем'єри фільмів Марка Романека «Не відпускай мене», Бена Афлека «Місто злодіїв», Джона Камерона Мітчела «Кроляча нора», Даррена Арофонскі «Чорний лебідь» і Роберта Редфорда «Змовниця».

Французький режисер Франсуа Озон представить свою комедію «Ваза», британський режисер Майк Лі – фільм «Ще один рік», Алехандро Гонсалес Іньярріту буде брати участь з картиною «Краса», в якій головну роль виконує Хав'єр Бардем.

А також відбудуться північноамериканські прем'єри фільму Джуліана Шнабеля «Мірал» і романтична комедія Вуді Аллена «Ти зустрінеш високого незнайомого брюнета».

Ліндсі Лохан випущена на свободу

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...