• Венеціанський кінофестиваль називає останній фільм конкурсної програми

  • П'ятниця, 13 серпня 2010 року
На офіційному сайті Венеціанського кінофестивалю опублікована інформація про останній фільм, включеного до конкурсної програми. Як повідомляє earthtimes.org, за головний приз фестивалю «Золотий лев» буде боротися і трилер польського режисера Єжи Сколімовського «Essential Killing».

Картина розповідає про мешканця Афганістану, викраденого в Кабулі американськими солдатами. Роль головного героя виконує американський актор Вінсент Галло, відомий ролями в таких фільмах, як «Аризонська мрія» і «Тетро».

Як повідомлялося раніше, Венеціанський кінофестиваль пройде з 1 по 11 вересня. Його відкриє картина Дарена Арофонскі «Чорний лебідь» з Наталі Портман у головній ролі. Завершить фестиваль показ екранізації Шекспірівської «Бурі» у постановці Джулі Теймор.

Усього в конкурсній програмі будуть представлені 23 кінострічки.

Оцінювати картини будуть голова журі Квентін Тарантіно, а також шість членів журі – мексиканський сценарист Гільєрмо Арріага, автор сценаріїв фільмів «21 грам» і «Вавилон»; литовська актриса Інгеборга Дапкунайте, більш широко відома роботою у фільмі «Стомлені сонцем»; французький режисер і сценарист Арно Деплешена; американський композитор Дені Ельфмен; італійський режисер Люка Гваданьіно і сценарист Габріеле Сальваторес.

У загальній складності на Венеціанському кінофестивалі відбудуться прем'єри 79 фільмів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...