• Сара Джессіка Паркер – прощавай Керрі Бредшоу

  • Понеділок, 30 серпня 2010 року
12 довгих років Сара Джессіка Паркер певну частину дня проводила як Кері Бредшоу, знімаючись у серіалі «Секс у великому місті». Нещодавно на екрани вийшов повнометражний фільм «Секс у великому місті 2», який, можливо, стане завершальним етапом всієї історії.

На початку кар'єри Сарі Джесіці Паркер, як, втім, і багатьом іншим молодим акторкам, довелося задовольнятися ролями на телебаченні і епізодичною появою на екранах кіно.

Хоча Паркер і не можна назвати стандартною красунею, чоловікам вона завжди подобалася, і завдяки її романам з відомими в суспільстві акторами Робертом Дауні молодшим і Ніколасом Кейджем, Джоном Кеннеді молодшим і співаком Джошуа Кедісоном на відсутність уваги з боку преси вона поскаржитися не могла. Тільки після розпаду відносин з Джоном Кеннеді молодшим Паркер познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком актором Меттью Бродеріком.

За свого давнього друга актора Меттью Бродеріка Сара Джессіка Паркер вийшла заміж 19 травня 1997 року. 28 жовтня 2002 року у них народився хлопчик Джеймс Уілкі Бродерік. Після народження сина у Сари були проблеми із зачаттям ще однієї дитини, яку пара дуже бажала, тому близнюків виношувала сурогатна мати.

Сара з деякою гіркотою згадує, що багато хто в суспільстві тоді її звинувачували в тому, що вона сама не хоче народжувати, боячись зіпсувати фігуру. «Але, – сказала вона, – така доля знаменитостей, з наших життєвих ситуацій нерідко роблять дешеву «мильну оперу».

Сара і Метью одружені вже 13 років. Говорячи про своє подружнє життя, Паркер відзначає, що вони з чоловіком дуже різні – вона у всьому любить порядок, аж до педантичності, у вихованні дітей буває суворою; Меттью, навпаки, часто поступається дитячим примхам. Тому тато завжди «хороший поліцейський», а мама – поганий. Тим не менше, сваряться вони з чоловіком без кровопролиття, завжди здатні знайти компроміс за допомогою гумору.

Цей зоряний час до Паркер прийшов разом з популярним телевізійним серіалом «Секс у великому місті». Це розповідь про чотирьох подруг, сильних і незалежних жінок, мешканок Нью-Йорка.

За роль Кері Бредшоу в серіалі «Секс у великому місті» Паркер двічі була удостоєна престижної телевізійної нагороди «Еммі», завоювала чотири «Золоті глобуси».

Серіал і його повнометражні продовження принесли Паркер не тільки славу, але і значно поповнили сімейний бюджет. Сама Сара Джесіка відзначає, що «представники акторської професії не вміють економити, тому гроші швидко закінчуються. Життя актора непередбачуване, не можна забувати про реальність, навіть якщо сьогодні ти на гребені хвилі». Паркер говорить, що вони з чоловіком планують своє майбутнє, не бажаючи, щоб їхні діти в чомусь потребували. Саме Меттью – той , хто знає, як поводитися з грошима, тому у фінансових питаннях Сара зазвичай покладається на голову сім'ї.

За роль Кері в «Секс у великому місті 2» гонорар акторки склав 15 мільйонів доларів США.

Намагаючись відповісти на питання про причини неймовірної популярності серіалу, Паркер говорить: «Серіал змушує прискорено битися серце. Одночасно в ньому є і гумор, і інтелігентність».

Роль законодавиці моди і пристрасної любительки туфель Керрі накладає на її виконавицю певні зобов'язання: з'являючись у суспільстві, вона повинна відповідати статусу ікони моди, іноді навіть бути екстравагантною.

Паркер сама захоплюється дизайном одягу, але моделює вона наряди тільки для себе; так на прем'єрі «Сексу у великому місті 2» в Лондоні, на акторці було біле плаття власного дизайну.

Акторка відзначає, що вона любить красиві наряди, але не так сильно, як Кері. За великим рахунком її з героїнею «Сексу у великому місті» пов'язує тільки любов до туфель.

На відміну від Керрі, Паркер у житті не палить, не вживає непристойних слів, не роздягається перед камерами. Сара говорить, що навіть коли вона ще не була одружена, то не була такою розбещеною, як Кері. «Так, у мене було кілька відносин, але вони були більш тривалими і спокійними. До того ж, мені не подобається тусуватися на вечірках до ранку, відвідувати нічні клуби, і я не кажу про секс з друзями».

Паркер зізнається, що якщо вона дійсно без чогось не може обійтися, то це без пари джинсів Levi's.

Говорячи про культ краси, який захлеснув Голівуд, Паркер відзначає, що їй це видається досить сумним. «Я не можу згадати ні одну акторку, крім Дайан Кітон і Меріл Стріп, яка була б ще схожа сама на себе. Я поки намагаюся піклуватися про свій зовнішній вигляд за допомогою занять йогою. Хотілося б все ж вірити, що з роками ми стаємо мудрішими. Розум і досвід допомагають вирішувати проблеми. Мені здається, це цінніше, ніж молодість і краса».

Акторка Сара Джессіка Паркер продовжує активно зніматися, участь у «Сексі у великому місті» і популярність серіалу дає їй можливість самій вибирати ролі, брати участь тільки в тих проектах, які їй цікаві. «Я ніколи не змогла б відмовитися від роботи, але клянусь: головне у моєму житті – це діти. Ключ до щастя – це займатися цікавою роботою і знаходити час для близьких тобі людей».Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...