• Копполі й Годара вручать «Оскар» за довічний внесок у кінематограф

  • Понеділок, 30 серпня 2010 року
Американський режисер Френсіс Форд Коппола та майстер французького кіно Жан-Люк Годар у листопаді будуть нагороджені призом Кіноакадемії США за довічний внесок у кінематограф, повідомляє Leta.

На урочистій вечері за два місяці до головної церемонії вручення «Оскар» режисерові фільмів «Апокаліпсис сьогодні» і «Хрещений батько» буде вручено меморіальний приз Ервіна Талберга.

Планується, що на цьому ж урочистому заході приз буде вручений і Годару, якщо тільки вдасться його знайти: організатори майже добу намагалися зв'язатися з французьким режисером, щоб повідомити, що йому буде вручено приз, але поки це не вдалося.

«Ми намагалися з ним зв'язатися по телефону, факсу, посилали електронні листи його друзям і близьким. Ми відправили офіційний лист за допомогою компанії логістики FedEx», повідомив виконавчий директор Кіноакадемії США Брюс Девіс.

Навіть якщо організаторам урочистої вечері вдасться зв'язатися з Годаром, немає ніякої гарантії, що він з'явиться – французький режисер не дуже любить Голівуд, а також завжди намагається уникати довгих перельотів, через те, що у літаку заборонено палити.

А це означає, що Годар може стати одним з рідкісних лауреатів призу, який за ним не з'явився. У 1993 році акторка Одрі Хепберн померла незадовго до вручення їй призу «Оскар» за її благодійну діяльність.

У листопаді призи за довічний внесок вручать також американському актору Елі Уоллаху («Відпустка по обміну») та історику німого кіно Кевіну Браунлову.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...