• Колишня дружина Дугласа вимагає 50% його гонорару

  • П'ятниця, 27 серпня 2010 року
Колишня дружина голівудського актора Майкла Дугласа Діандра Люкер у судовому порядку зажадала 50% прибутку актора від його нового фільму «Уолл Стріт: Гроші не сплять», який є продовженням картини 1987 року «Уолл Стріт», повідомляє Leta.

У вівторок адвокати обох сторін зустрілися у суді для вирішення конфлікту. Адвокати актора відзначили, що Діандрі Дуглас належить частина прибутку актора тільки за оригінальний фільм Олівера Стоуна, а також за інші фільми, зняті до 1995 року, коли пара стала жити окремо.

«Пані Дуглас прийшов час йти далі, – цитує адвоката актора Мерілін Чініц тижневик The New York Post. – Неможливо віддати те, чого немає в договорі», – заперечила вона.

Як зазначила в суді Чініц, Діандра з часу розлучення з Дугласом отримала понад 6.3 мільйонів доларів США.

На прохання Діандри Дуглас суд поки відклав винесення вироку.

Дуглас офіційно розлучився з Діандрою у 2000 році після 23 років, проведених у шлюбі. У тому ж році він одружився з актрисою Кетрін Зетою-Джонс.

Минулого тижня актор повідомив, що у нього рак горла, і наступні вісім тижнів він пройде курс лікування опроміненням та хіміотерапію. На думку лікарів, у нього є всі надії на повне одужання.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...