• Грейс Келлі – кінозірка і принцеса

  • П'ятниця, 20 серпня 2010 року
Світова зірка кіно 50-х років Грейс Келлі народилася 11 грудня 1929 року в Філадельфії. Перш ніж стати акторкою, до 1948 року Грей Келлі працювала фотомоделлю, щоб заробити гроші для навчання в театральному училищі Американської академії драматичного мистецтва в Нью-Йорку.

У 1954 році, у віці 25 років вона стала володаркою премії «Оскар» як кращий виконавець головної ролі, за створений нею образ Джорджії Елгін, дружини алкоголіка, у фільмі «Сільська дівчина».

Легендарною акторкою вона стала після низки ролей у фільмах Альфреда Хічкока («У випадку вбивства набирайте М», «Вікно у двір» і «Під дахами Ніцци») і ролі Емі Кейн в High Noon («Рівно опівдні»).

Після весілля з князем Монако Реньє III, вона розлучилася зі своєю запаморочливою голівудською кар'єрою, прийнявши титул принцеси Грації Патриції, перебуваючи в центрі уваги засобів масової інформації.

Рання смерть

Продовження її акторської кар'єри після заміжжя, розглядалося сім'єю Грімальді як не відповідне до її статусу. Грація Патриція, як стали називати Грейс, зробила вплив на економіку князівства: незабаром після весілля потік туристів у Монако подвоївся. Після її ранньої смерті 14 вересня 1982 року – преса поповнює свої колонки описом життя її дітей.

Фотографи Хауелл Конант, Мілтон Грін H., Філіп Халсман своїми фотографіями 50-х і 60-х років минулого століття показують процес від життя голівудської зірки до життя матері невеликого князівства на Лазурному березі.

Версія німецькою

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...