• Кемерон відправляється знімати побут індіанських племен

  • Вівторок, 7 вересня 2010 року
Джеймс Кемерон, режисер-постановник фантастичної картини «Аватар» про плем'я На-Ві на планеті Пандора, вирішив звернути свій погляд на реальні індіанські племена, існування яких знаходиться під загрозою через плановане будівництво ГЕС, повідомляє агентство Франс Прес.

Щоб зняти новий стереоскопічний фільм, Кемерон до кінця цього року має намір відправитися до місця проживання індіанських племен у Бразилії, в долину річки Шінгу.

Президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва нещодавно підписав контракт про будівництво греблі «Біло-Монте», яка повинна стати однією з найпотужніших гідроелектростанцій у країні.

Хоча влада і стверджує, що нове будівництво створить багато необхідних робочих місць, але будівництво греблі призведе до руйнування навколишньої рослинності і поставить під загрозу виживання кількох амазонських племен.

Задум Кемерона – використати в своєму новому фільмі зняті у долині річки Шінгу документальні кадри про життя індіанських племен, існуванню яких загрожує плановане будівництво гідроелектростанції.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...