• Клуні в Америці стріляє першим

  • Вівторок, 7 вересня 2010 року
Трилер «Американець» Антона Корбайна, фотографа та режисера, з Джорджем Клуні в головній ролі обійшов розповідь про відплату «Мачете» Роберто Родрігеса в кінотеатрах Північної Америки, повідомляє зарубіжна преса.

Незважаючи на те, що в ці вихідні в США свято (понеділок – теж вихідний), і точні результати будуть оголошені тільки у вівторок, студії вже підвели підсумки доступних результатів, щоб визначити найприбутковіші картини тижня.

Фільм номер один в кінотеатрах США і Канади на цих вихідних з 3 по 5 вересня – створений у манері незалежного кіно трилер режисера голландського походження Антона Корбайна «Американець». За перші три дні показу картина студії Focus Features зайняла перше місце, заробивши 12.9 мільйона доларів США, а в загальній складності з середи, коли фільм почали демонструвати, його касові збори становлять 16 мільйонів. Кінострічка демонструється в 2823 кінотеатрах.

Триллер заснований на романі Мартіна Бута 2005 року під назвою «A Very Private Gentleman», в якому розповідається про найманця, який переховується в горах Італії під виглядом художника.

На другому місці один з топ-фільмів минулого тижня – трилер студії Sony Pictures «Грабіжники», в якому в одній з головних ролей знявся скандально відомий американський репер Ті Ай. У свою чергу, трилер Роберто Родрігеса «Мачете» з своєю зірковою виконавською командою на третьому місці. Картина «Мачете», демонструються в 2670 кінотеатрах, за перші три дні показу зібрала 11.3 мільйона доларів, що набагато менше, ніж прогнозувалося.

Третя новинка тижня – романтична комедія «На відстані кохання» з Дрю Беррімор і Джастіном Лонгом у головних ролях, вона на п'ятому місці в топі. Ця остання робота студії Warner Bros. за перші три дні показу зібрала в касах кінотеатрів неповних 6.9 мільйона доларів США.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...