• Глузування хуліганів над Сьюзен Бойл

  • Вівторок, 31 серпня 2010 року

За повідомленнями, Сьюзан Бойл була доведена до сліз групою галасливих підлітків під час своєї нещодавньої поїздки на поїзді до Шотландії. 49-річна зірка телешоу «Британія шукає таланти» подорожувала одна на потязі в Західний Лотіан у Шотландії, коли стався інцидент. Бойл займалася своїми справами, коли група молодих людей почала знущатися над співачкою, повідомляє британська газета The Sun.

«Я звичайно не серджуся на людей. Мені соромно за всіх вас – припиніть. Я вас попереджаю, це не смішно», – відповіла суперзірка своїм мучителям.

Пані Бойл була доведена до сліз, в той час як деякі продовжували сміятися над нею. Вона повернулася до людей, які сиділи навпроти неї, і відчитала їх.

«Сьюзан, безумовно, поставила їх на місце – і це добре для неї. Нелегко бути відомим, але вона впоралася з неприємностями відмінно», – розповів пасажир газеті The Sun.

Торішній дебютний альбом Бойл I Dreamed a Dream став самим продаваним альбомом у світі в 2009 році, було продано 9 мільйонів копій по всьому світу тільки за шість тижнів продажів.

Простий вид Бойл на сцені в перший момент не справив на глядачів сильного враження, але її сильний голос викликав овації під час шоу талантів. В Інтернеті більше 100 мільйонів разів були переглянуті у її виконанні записи пісень I Dreamed a Dream і Cry Me A River, різні інтерв'ю ЗМІ принесли їй міжнародну популярність.

Девід Сабатіні. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...