• «Колишня домогосподарка» судиться з телебаченням ABC

  • Понеділок, 13 вересня 2010 року
Вищий суд Лос-Анджелеса відмовив у вимозі американської телевізійної мережі ABC відхилити звинувачення колишньої акторки серіалу «Відчайдушні домогосподарки» Ніколетт Шерідан, посилаючись на неточності у поданій нею скарзі, повідомляє Leta.

Як повідомляли в квітні ЗМІ, Шерідан подала до суду на продюсера серіалу Марка Черрі і телевізійну компанію ABC за надання на неї фізичного тиску і незаконне припинення трудових відносин, вимагаючи компенсацію у розмірі 20 мільйонів доларів США.

Енергійно захищаючись, представники телевізійної мережі заперечили, що в позові Шерідан містяться три різних твердження заподіяної їй шкоди – вона піддалася статевій дискримінації, віковій дискримінації і дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації.

Суддя Вищого суду Лос-Анджелеса Елізабет Ален Уайт відхилила заперечення ABC, підкресливши: «Хоча позов Шерідан неприємний, обтяжливий і необдуманий, її звинувачення цілком зрозумілі, незважаючи на їх хаотичність».

Згідно з твердженнями акторки, інцидент стався в кінці 2008 року, коли вона на знімальному майданчику задала Черрі питання щодо сценарію. Шерідан стверджує, що продюсер відштовхнув її в сторону і з розмаху вдарив її по обличчю. Коли вона повідомила про це телевізійній мережі ABC, Черрі їй помстився, убивши її героїню Іді Брітт.

Пізніше її позов поповнився інформацією про те, що попереднє розслідування телевізійної мережі ABC було припинено у зв'язку з висновком, що твердження акторки безпідставні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...